
Kokplatta TaurusElektrisk Singel 1500w
469 kr 549 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Elektrisk Singel 1500w
469 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bärbar elektrisk kokplatta perfekt för camping. Lämplig för matlagning med alla typer av redskap och pannor och den har 9 temperaturnivåer och 1500W maximal effekt.
Kokplattan i rostfritt stål är målad i svart, elegant och perfekt att placera var som helst samtidigt som den tar minimal plats. Bas med halkfria fötter för att förstärka stabiliteten och säkerställa säker matlagning. Den har också en oberoende indikatorlampa för kokplattanplattan. Totala mått på 24,5 x 28 x 8,5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Taurus |
|---|---|
| Art.Nr. | 242319 |
| Typ | Kokplatta |
| Spänning | 220 V |
| Mått | 24,5x28x8,5 cm |
| Effekt | 1500 W |
| Vikt | 2,39 kg |
| EAN-nr | 8414234746658 |
