Varmluftsugn Cylinda IBU9114BI Med Stektermometer
8 990 kr
30 dagars prisgaranti

IBU9114BI Med Stektermometer
8 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Upptäck mångsidigheten i Cylinda imponerande A+ multifunktionsugn med en kapacitet på 77 liter och en modern design som passar perfekt in i ditt kök. Den ergonomiska designen på vredet gör det enkelt att navigera mellan de många programmen och gradtalen, vilket ger dig fullständig kontroll över din matlagning. Denna multifunktionsugn erbjuder ett brett utbud av program, inklusive Pizza, Grill och AirFry+. Med AirFry+ får du en hälsosammare matlagningsmetod, och som ett extra tillbehör medföljer en perforerad bakplåt för ännu mer mångsidighet i köket.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Upptäck mångsidigheten i Cylinda imponerande A+ multifunktionsugn med en kapacitet på 77 liter och en modern design som passar perfekt in i ditt kök. Den ergonomiska designen på vredet gör det enkelt att navigera mellan de många programmen och gradtalen, vilket ger dig fullständig kontroll över din matlagning. Denna multifunktionsugn erbjuder ett brett utbud av program, inklusive Pizza, Grill och AirFry+. Med AirFry+ får du en hälsosammare matlagningsmetod, och som ett extra tillbehör medföljer en perforerad bakplåt för ännu mer mångsidighet i köket.
Specifikationer
- Barnspärr ugnslucka
- Automatprogram
- Digitalklocka för ugnsfunktioner
- Varmhållning
- Ångrengöring ugn
För ökad trygghet är ugnsluckan försedd med ett barnlås, vilket ger dig sinnesfrid när du lagar mat. Ugnsluckans glas är utformade för att hålla utsidan svalare, och dess enkla rengöringsfunktion gör det lätt att ta bort och rengöra mellan ugnsglasen när det behövs.
- Barnspärr ugnslucka
- Automatprogram
- Digitalklocka för ugnsfunktioner
- Varmhållning
- Ångrengöring ugn
För ökad trygghet är ugnsluckan försedd med ett barnlås, vilket ger dig sinnesfrid när du lagar mat. Ugnsluckans glas är utformade för att hålla utsidan svalare, och dess enkla rengöringsfunktion gör det lätt att ta bort och rengöra mellan ugnsglasen när det behövs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 73729 |
| Färg | Svart |
| Typ | Inbyggnadsugn |
| Energieffektivitet | A+ |
| Varmluft | Ja |
| Pyrolytisk Rengöring | Nej |
| Stektermometer | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Display | Ja |
| Grill | Ja |
| Timerfunktion | Nej |
| Bredd | 5950 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9001137 |
| Energiförbrukning Konventionell | 0.97 |
| Djup | 564 cm |
| Höjd | 595 cm |
| Max Temperatur | 300 °c |
| Volym | 77 l |
| Vikt | 32,2 kg |
| WiFi | Nej |
| Bredd | 595 cm |
| EAN-nr | 7392186325545 |




