Varmluftsugn Cylinda IBU9116PBI Med Pyrolytisk Rengöring
9 990 kr
6 990 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

IBU9116PBI Med Pyrolytisk Rengöring
6 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Varmluftsugn med pyrolytisk rengöring. Utforska den imponerande världen av matlagning med Cylinda rymliga A+ multifunktionsugn på 77 liter, utformad med en modern och stilren design. Det ergonomiska vredet ger dig enkel och exakt navigering mellan de många programmen och gradtalen, vilket ger dig fullständig kontroll över din matlagning.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Varmluftsugn med pyrolytisk rengöring. Utforska den imponerande världen av matlagning med Cylinda rymliga A+ multifunktionsugn på 77 liter, utformad med en modern och stilren design. Det ergonomiska vredet ger dig enkel och exakt navigering mellan de många programmen och gradtalen, vilket ger dig fullständig kontroll över din matlagning.
Specifikationer
- Barnspärr ugnslucka
- Automatprogram
- Digitalklocka för ugnsfunktioner
- Varmhållning
- Pyrolys ugnsrengöring
Denna mångsidiga ugn erbjuder olika programval, inklusive Pizza, Grill och AirFry+. Som ett extra tillbehör till AirFry+ medföljer en praktisk perforerad bakplåt, vilket ger dig ännu fler möjligheter i köket. För enkel och effektiv rengöring har Cylinda ugn även ett pyrolytiskt rengöringsprogram. Ugnen värms upp till imponerande 450°C och bränner bort fett och smuts, vilket gör underhållet till en smidig process och låter dig fokusera på din matlagning.
- Barnspärr ugnslucka
- Automatprogram
- Digitalklocka för ugnsfunktioner
- Varmhållning
- Pyrolys ugnsrengöring
Denna mångsidiga ugn erbjuder olika programval, inklusive Pizza, Grill och AirFry+. Som ett extra tillbehör till AirFry+ medföljer en praktisk perforerad bakplåt, vilket ger dig ännu fler möjligheter i köket. För enkel och effektiv rengöring har Cylinda ugn även ett pyrolytiskt rengöringsprogram. Ugnen värms upp till imponerande 450°C och bränner bort fett och smuts, vilket gör underhållet till en smidig process och låter dig fokusera på din matlagning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 73730 |
| Färg | Svart |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 564 cm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 595 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9001138 |
| Max Temperatur | 300 °c |
| Energiförbrukning Konventionell | 1.03 |
| Typ | Inbyggnadsugn |
| Volym | 77 l |
| Vikt | 33,8 kg |
| Bredd | 595 cm |
| Varmluft | Ja |
| Display | Ja |
| Grill | Ja |
| Stektermometer | Ja |
| Pyrolytisk Rengöring | Ja |
| Timerfunktion | Nej |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7392186325552 |




