Ugn Taurus Elektrisk 45L 1500w
2 399 kr
30 dagars prisgaranti

Elektrisk 45L 1500w
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Designen av Horizon 45, komplett i svart färg, erbjuder en elegant produkt med dubbelt glas i luckan så att du har en bättre överblick under matlagningsprocessen. Det dubbla glaset och ett värmeisolerat hölje skyddar mot värmen och gör hanteringen av ugnen säker och bekväm.
Varumärke
TaurusBeskrivning
Designen av Horizon 45, komplett i svart färg, erbjuder en elegant produkt med dubbelt glas i luckan så att du har en bättre överblick under matlagningsprocessen. Det dubbla glaset och ett värmeisolerat hölje skyddar mot värmen och gör hanteringen av ugnen säker och bekväm.
Ugnens mått är 56,5 x 32,5 x 44,5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Taurus |
| Art.Nr. | 242315 |
| Spänning | 220 V |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Produkttyp | Elektrisk Ugn |
| Volym | 45 l |
| Vikt | 11,9 kg |
| Mått | 56,5x32,5x44,5 cm |
| EAN-nr | 8414234713452 |


