Hundbädd Danish design Anti-bacterialMedium Grön
999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön
Djup:
750 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fläckresistent, vattentålig och luktneutraliserande. Dessa antibakteriella täcken är gjorda i ett slitstarkt tyg, som är fläck- och vattentåligt, men ändå mjukt vid beröring. Använder silverjonteknik för hygien, skydd och friskhet.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Fläckresistent, vattentålig och luktneutraliserande. Dessa antibakteriella täcken är gjorda i ett slitstarkt tyg, som är fläck- och vattentåligt, men ändå mjukt vid beröring. Använder silverjonteknik för hygien, skydd och friskhet.
Full antimikrobiell effekt efter bara 24 timmar bidrar till att stoppa luktframkallande bakterier. Antimikrobiella effekter kommer att hålla i textilens livslängd och förlänga dess livslängd med minskat behov av konstant tvätt.Enastående motståndskraft mot maskintvätt, med 99,9% minskning av bakterier även efter 100 tvättcykler. Behöver bara tvättas vid låg temperatur, vilket minskar energiförbrukningen.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D01625 |
| Storlek | Medium |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Djup | 750 mm |
| Färg | Grön |
| Material | Plysch |
| Typ | Hundbädd |
| EAN-nr | 5028441092908 |

