Hundsoffa EHP Surrey sofaGrå
1 499 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Surrey sofa
Grå
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Peacock Surrey soffan är en vacker och plyschig soffa från EHP. Den tjocka sittdynan ger stöd och komfort och dess breda, vadderade armstöd erbjuder en fin plats att luta sig och vila på. Med dess ben lyfter dem soffan från golvet och håller ditt husdjur dragfritt.
Varumärke
EHPBeskrivning
Peacock Surrey soffan är en vacker och plyschig soffa från EHP. Den tjocka sittdynan ger stöd och komfort och dess breda, vadderade armstöd erbjuder en fin plats att luta sig och vila på. Med dess ben lyfter dem soffan från golvet och håller ditt husdjur dragfritt.
Perfekt för husdjur som gillar att krypa ihop sig eller luta sig när de sover.
Förvaringsficka för leksaker och ben.
Avtagbart/tvättbart kuddfodral.
Lätt att punktrengöra alla andra ytor med ett milt rengöringsmedel.
Förvaringsficka för leksaker och ben.
Avtagbart/tvättbart kuddfodral.
Lätt att punktrengöra alla andra ytor med ett milt rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | EHP |
| Art.Nr. | 16121 |
| Material | Plysch |
| Färg | Grå |
| Bredd | 660 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Djup | 330 mm |
| Typ | Hundsoffa |
| EAN-nr | 5705833161212 |
