Stekhällsset Muurikka Pro ⌀ 48 cm
2 895 kr
30 dagars prisgaranti
RegulatorsetGasregulator Muurikka För Gasolbrännare med 100 cm Slang
267 kr
Pro ⌀ 48 cm
2 895 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!

Stekhällsset Muurikka Pro är ett högkvalitativt set innehåller allt du behöver för att kunna laga god mat utomhus. I seten ingår en panna, en gasbrännare med långa ben samt Silava Stekfett för fettbehandling av pannan.
Varumärke
MuurikkaBeskrivning
Stekhällsset Muurikka Pro är ett högkvalitativt set innehåller allt du behöver för att kunna laga god mat utomhus. I seten ingår en panna, en gasbrännare med långa ben samt Silava Stekfett för fettbehandling av pannan.
Innehåller en Gasbrännare D350 PRO med långa ben, en stekhäll 48 cm, överdrag, skyddspåse och en tub Silava Stekfett.
Egenskaper
| Varumärke | Muurikka |
| Art.Nr. | 5412014H |
| Typ | Stekhälls Set |
| Färg | Rostfri/Svart |
| Grillyta | 48 cm |
| Montering | Ja |
| Diameter | 480 mm |
| Vikt | 10,2 kg |
| Effekt | 7,9 kW |
| Effekt/prestanda | 7,9 kW |
| Antal Brännare | 2 |
| EAN-nr | 6412456906111 |

