Traktörhäll Hällmark 51 cm
1 049 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Övrig friluftsutrustningGrillpinne 5etta Teleskop inkl Fodral
59 kr
51 cm
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hällmark stekhäll 51 cm är tillverkade av högklassigt varmvalsat stål med en unik ytbehandling. Handtagen är i kromad fjäderstål. Traktörhällen har en 5 cm kant runt om så du får en mångsidig och användbar häll trots det kompakta formatet.
Varumärke
HällmarkBeskrivning
Hällmark stekhäll 51 cm är tillverkade av högklassigt varmvalsat stål med en unik ytbehandling. Handtagen är i kromad fjäderstål. Traktörhällen har en 5 cm kant runt om så du får en mångsidig och användbar häll trots det kompakta formatet.
Specifikationer
- Diameter: 51 cm
- Kant: 5 cm
- Höjd (med ben): 26 cm
- Godstjocklek: 3 mm
- 3 st avtagbara ben (höjd 22 cm) ingår
- Diameter: 51 cm
- Kant: 5 cm
- Höjd (med ben): 26 cm
- Godstjocklek: 3 mm
- 3 st avtagbara ben (höjd 22 cm) ingår
Egenskaper
| Varumärke | Hällmark |
| Art.Nr. | 3000019466 |
| Diameter | 51 cm |
| Diameter | 510 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 26 cm |
| Typ | Traktörhäll med ben |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340115488069 |
