Wokpanna Mustang i Gjutjärn Multigrill
Rek. pris 675 kr
648 kr
579 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

i Gjutjärn Multigrill
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MustangBeskrivning
Wokpanna i gjutjärn som passar till Mustang Multigrill-galler. Diameter 30 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Mustang |
| Art.Nr. | 603438 |
| Typ | Wokpanna |
| Material | Gjutjärn |
| Garanti | 1 år |
| Höjd | 44,2 cm |
| Diameter | 300 mm |
| Bredd | 44,2 cm |
| Vikt | 6,15 kg |
| Djup | 10 cm |
| Diameter | 30 cm |
| EAN-nr | 6410416034386 |





