Kolgrill Landmann Black Taurus
2 390 kr
2 190 krSänkt pris!Spara 200 kr
30 dagars prisgaranti
HandskarGrillhandskar Landmann Skyddande Bomull & Polyester
299 krGrillborsteGrillborste Landmann Pure Rostfritt Stål
248 krGrillspadeGrillspade Landmann Pure i Rostfritt Stål
229 krHamburgerpressHamburgerpress Landmann 12 cm
166 kr
Black Taurus
2 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grillmästarens dröm, en kolgrill i tunnformat! Med ett avtagbart sidobord, en smart askuppsamlare och ett generöst varmhållningsgaller, tar den din grillupplevelse till nästa nivå.
Varumärke
LandmannBeskrivning
Grillmästarens dröm, en kolgrill i tunnformat! Med ett avtagbart sidobord, en smart askuppsamlare och ett generöst varmhållningsgaller, tar den din grillupplevelse till nästa nivå.
Justera värmen i en handvändning med det höj- och sänkbara kolgallret, och med det praktiska handtaget och två smidiga hjul blir det enkelt att flytta runt och hitta den perfekta grillplatsen. Sätt smak på varje ögonblick med Landmann Black Taurus 440 - där form och funktion möts i perfekt harmoni!
Egenskaper
| Varumärke | Landmann |
| Art.Nr. | 3000023791 |
| Färg | Svart |
| Vikt | 19 kg |
| Bredd | 104 cm |
| Djup | 49 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1338 |
| Serie | Black Taurus |
| Produkttyp | Kolgrill |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 4000810314201 |




