







Pizzaugn Mustangför Gasolgrillar
949 kr1 139 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Mustang pizzaugn för gasolgrill är ett utmärkt tillskott till din befintliga gasolgrill. Perfekt för att göra pizza med en krispig botten eller grädda bröd.
Kom ihåg att alltid värma pizzastenen tillsammans med ugnen, med plötslig temperaturväxling kan stenen spricka.
Specifikationer
- Termometer
- Pizzasten: 33,5 x 27,5 x 1 cm
- Storlek: 44,5 x 35 x 13 cm
Specifikationer
- Termometer
- Pizzasten: 33,5 x 27,5 x 1 cm
- Storlek: 44,5 x 35 x 13 cm
Egenskaper
| Varumärke | Mustang |
|---|---|
| Art.Nr. | 313247 |
| Vikt | 6,16 kg |
| Bredd | 48 cm |
| Produkttyp | Pizzaugn |
| Grillyta | 33,5x27,5 cm |
| Material | Stål/ Kordierit |
| Garanti | 1 år |
| Djup | 15,6 cm |
| Höjd | 41 cm |
| EAN-nr | 6410413132474 |
