Rökugn Muurikka
889 kr
835 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Rökugn Muurikka
835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Rökugn Muurikka är en praktisk rökugn som passar bra att användas både på en öppen brasa eller på en gas- eller kolgrill. Fötter för användning på öppen brasa medföljer.
Varumärke
MuurikkaBeskrivning
Rökugn Muurikka är en praktisk rökugn som passar bra att användas både på en öppen brasa eller på en gas- eller kolgrill. Fötter för användning på öppen brasa medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Muurikka |
| Art.Nr. | 54920610 |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 16 cm |
| Vikt | 2,1 kg |
| Grillyta | 14X38 cm |
| Djup | 40 cm |
| Produkttyp | Rökugn |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN-nr | 6412456868600 |


