


Arbetsbänk Venture HomeAtlantis med HålVit
579 kr 659 kr
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Atlantis med Hål
Vit 579 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Arbetsbänk Venture Home Atlantis gör drömmen till verklighet. Njut hela sommaren med matlagningen utomhus i direkt närhet till grill eller grönslandet. Hålet i skivan är L 34 x D 29,5 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1328-400 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 1270 mm |
| Djup | 600 mm |
| Produkttyp | Arbetsbänk |
| Användningsområde | Utomhus |
| Material | Aluminium/Sten |
| Serie | Atlantis |
| Montering | Ja |
