Bänk OFYR Herb Garden med OdlingsytaSvart
Rek. pris 8 495 kr
8 391 kr
8 300 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Herb Garden med Odlingsyta
Svart
8 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Odla dina favoritkryddor samt ha en mysig bänk att sitta på medans man lagar maten. Bygg ett elegant utomhuskök med alla de olika kombinationerna ifrån OFYR, inkluderat denna vackra bänk. Sittskiva av trä.
Varumärke
OFYRBeskrivning
Odla dina favoritkryddor samt ha en mysig bänk att sitta på medans man lagar maten. Bygg ett elegant utomhuskök med alla de olika kombinationerna ifrån OFYR, inkluderat denna vackra bänk. Sittskiva av trä.
Egenskaper
| Varumärke | OFYR |
| Art.Nr. | 3000097 |
| Färg | Svart |
| Vikt | 32 kg |
| Bredd | 47 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Produkttyp | Bänk |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7436933035032 |

