


Bottenplatta Biohortför Europa 2A Woodstock 230
Rek. pris 3 005 kr
!
2 479 kr2 609 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

för Europa 2A Woodstock 230
2 479 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bottenplatta från Biohort som passar Europa 2A Woodstock 230. Bottenplattan är av hög kvalitet och tillverkad av durkplåt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 48080 |
| Färg | Grå |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Bottenplatta |
| Längd | 2135 mm |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 695 mm |
| EAN-nr | 9003414480803 |
