Presenning Fornorth För Garagetält 2,7x5,1m
Rek. pris 4 990 kr
fr.1 090 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

För Garagetält 2,7x5,1m
1 090 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Presenning för garagetält 2,7x5,1m.
Produktinformation:
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 13,3 kg
- Längd: 510 cm
- Bredd: 270 cm
- Höjd: 200 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 14,3 kg
- Längd. 66,5 cm
- Höjd: 12,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 13,3 kg
- Längd: 510 cm
- Bredd: 270 cm
- Höjd: 200 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 14,3 kg
- Längd. 66,5 cm
- Höjd: 12,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Utförande | 2,7x5,1 meter |
| Höjd | 2000 mm |
| Längd | 5100 mm |
| Material | PVC |
| Produkttyp | Presenning |
| Vikt | 13,32 kg |
| Bredd | 2700 mm |
| Garanti | 1 år |
| Färg | Grön, Ljusgrå, Mörkgrå, Svart |

