Presenning Fornorth För Garagetält 3,2x6mLjusgrå
Rek. pris 5 490 kr
1 490 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå

För Garagetält 3,2x6m
Ljusgrå
1 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Presenning för garagetält 3,2x6m.
Produktinformation:
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 18,37 kg
- Längd: 600 cm
- Bredd: 320 cm
- Höjd: 245 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 19,4 kg
- Längd. 66,5 cm
- Höjd: 16,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 18,37 kg
- Längd: 600 cm
- Bredd: 320 cm
- Höjd: 245 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 19,4 kg
- Längd. 66,5 cm
- Höjd: 16,5 cm
- Bredd: 56,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Art.Nr. | 6430077376960 |
| Färg | Ljusgrå |
| Höjd | 2450 mm |
| Längd | 6000 mm |
| Vikt | 18,373 kg |
| Bredd | 3200 mm |
| Utförande | 3,2x6 meter |
| Material | PVC |
| Typ | Presenning |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 6430077376960 |

