Pergola Venture Home Lazio
Rek. pris 7 125 kr
fr.4 929 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lazio
4 929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Pergola Lazio från Venture Home. Pergola utan sidoväggar fungerar som solskydd samtidigt som den är en fin inramning till din uteplats. Pergolan har en stomme i aluminium och ett tak i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Pergola Lazio från Venture Home. Pergola utan sidoväggar fungerar som solskydd samtidigt som den är en fin inramning till din uteplats. Pergolan har en stomme i aluminium och ett tak i polyester.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Labyrint |
| Typ | Pergola |
| Material | Aluminium/Polyester |
| Längd | 2950 mm |
| Höjd | 245 cm |
| Bredd | 395 cm |
| Färg | Svart, Svart/Grå, Vit |
| Längd | 295 cm |
