Pergola Venture Home LazioVit
Rek. pris 7 925 kr
5 066 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pergola Lazio från Venture Home. Pergola utan sidoväggar fungerar som solskydd samtidigt som den är en fin inramning till din uteplats. Pergolan har en stomme i aluminium och ett tak i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Pergola Lazio från Venture Home. Pergola utan sidoväggar fungerar som solskydd samtidigt som den är en fin inramning till din uteplats. Pergolan har en stomme i aluminium och ett tak i polyester.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9368-490 |
| Färg | Vit |
| Längd | 295 cm |
| Höjd | 245 cm |
| Bredd | 395 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Labyrint |
| Typ | Pergola |
| Material | Aluminium/Polyester |
| EAN-nr | 7350107081352 |




