Takduk gop FloridaBrun 12 kvm
4 049 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun
Täckyta:
12 m2

Florida
Brun 12 kvm
4 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Florida Takduk av UV-beständig polyester och nylon som ger behaglig skugga vid soliga dagar. Solseglet passar gop Florida Pergola och är ett utmärkt solskydd. Takduken håller inte vattentätt. Florida Takduk passar pergola Florida 12 kvm och finns i tre färger; brun, vit och grå. Vi rekommenderar att takduken lagras inomhus under vintermånaderna.
Varumärke
gopBeskrivning
Florida Takduk av UV-beständig polyester och nylon som ger behaglig skugga vid soliga dagar. Solseglet passar gop Florida Pergola och är ett utmärkt solskydd. Takduken håller inte vattentätt. Florida Takduk passar pergola Florida 12 kvm och finns i tre färger; brun, vit och grå. Vi rekommenderar att takduken lagras inomhus under vintermånaderna.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU06002073 |
| Färg | Brun |
| Täckyta | 12 m2 |
| Bredd | 3500 mm |
| Typ | Takduk |
| Material | Polyester/nylon |
| Längd | 3500 mm |
| Höjd | 2360 mm |
| EAN-nr | 852580008880 |
