Väggpergola Jabo 4x4m Pergolatak, Grå med Segelduk
7 399 kr
6 995 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

4x4m Pergolatak, Grå med Segelduk
6 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med ett snyggt och praktiskt pergolatak får du en mer ombonad uteplats. Samtidigt ger det ett svalt skydd under sommarens varmaste dagar. Pergolan kommer med en solskyddsduk i vattenavvisande 250 gr/m² polyester
Varumärke
JaboBeskrivning
Med ett snyggt och praktiskt pergolatak får du en mer ombonad uteplats. Samtidigt ger det ett svalt skydd under sommarens varmaste dagar. Pergolan kommer med en solskyddsduk i vattenavvisande 250 gr/m² polyester
Fördelar: Väggpergola Jabo 4x4m Pergolatak, Grå med Segelduk
- Skyddar mot sommarens värme
- Vattenavvisande solskyddsduk
- Ger en ombonad uteplats
Recensioner
Johan LVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt enligt förväntningarna, lätt ngt ranglig konstruktion iom tunn alu-konstruktion men tillräcklig för ändamålet att hålla upp en duk. Snygg på plats. Ngt trögt att dra tillbaka duken. Mkt prisvärd
Göran OVerifierad köpare
för 2 år sedanMarcus Verifierad köpare
för 2 år sedanSnygg att se på men alldeles för tafatt. Hela pergolan väger 25kg så den är inte stabil.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10042 |
| Färg | Grå |
| Längd | 4000 mm |
| Höjd | 255 mm |
| Typ | Pergola med segelduk |
| Bredd | 4000 mm |
| Material | Aluminium, Stål + Polyester Tak |
| EAN-nr | 7393290100424 |




