Golv Palmako till Ella 6,9 m2
fr.5 240 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Ella 6,9 m2
5 240 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fri frakt!
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Golv i hyvlad råspont för Palmakos stuga Ella 6,9 m2.
BM605
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Typ | Golv |
| Golvyta | 6,9 m2 |
| Material | Trä |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Impregnerad transparent, Obehandlad |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
