Golv Palmakotill Ella 8,7 m2
fr.6 354 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Golv i hyvlad råspont för Palmakos stuga Ella/Elsa 8,7 m2
BM609
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Produkttyp | Golv |
| Golvyta | 8,6 |
| Material | Trä |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Impregnerad transparent, Obehandlad |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
