Blomlåda PLUS Cubic 50x120x45 cm
fr.2 092 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cubic 50x120x45 cm
2 092 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blomlåda i tryckimpregnerat virke med hörn och handtag i varmgalvaniserat stål. Blomlådan är grundmålad och hjul ingår. Levereras omonterad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Blomlåda i tryckimpregnerat virke med hörn och handtag i varmgalvaniserat stål. Blomlådan är grundmålad och hjul ingår. Levereras omonterad.
Levereras omonterad.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Gråbrun, Svart |
| Produkttyp | Blomlåda |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Cubic |
| Bredd | 500 mm |
