
Drivhus HortusTransparent Plast, Passar till Odlingskrage - 80x120cm, Höjd 110/130 cm
379 kr 499 kr
Spara 24 %
Kampanj
18 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Transparent Plast, Passar till Odlingskrage - 80x120cm, Höjd 110/130 cm
379 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Multifunktionellt växthus. växthuset är tillverkat av hållbar plast med svarta kantband, vilket skyddar dina växter effektivt.
Den robusta ramen består av antracitgråa metallrör.
specifikationer
- passar odlingskrage: 80 x 120 cm
- dimensioner: höjd: 110/130 cm, bredd: 115 cm, djup: 76 cm
- färg: transparent
- material: plastik
specifikationer
- passar odlingskrage: 80 x 120 cm
- dimensioner: höjd: 110/130 cm, bredd: 115 cm, djup: 76 cm
- färg: transparent
- material: plastik
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 211-152 |
| Höjd | 130 cm |
| Färg | Transparent |
| Typ | Drivhus |
| Längd | 76 cm |
| Vikt | 2,65 kg |
| Storlek | 110/130 x 115 x 76 cm |
| Material | Plast |
| Längd | 1150 mm |
| Bredd | 115 cm |
| Bredd | 760 mm |
| EAN-nr | 5705858054308 |
