Drivhus HORTUS 69x49x128 cm
429 kr
379 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

69x49x128 cm
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Perfekt för nybörjarodlare. detta miniväxthus med fyra hyllor ger dig utmärkt möjlighet att odla hemma. lackerad metall och plast utgör en robust stomme med ett kraftigt pvc-plastöverdrag som enkelt kan rullas upp och sättas fast.
Varumärke
HortusBeskrivning
Perfekt för nybörjarodlare. detta miniväxthus med fyra hyllor ger dig utmärkt möjlighet att odla hemma. lackerad metall och plast utgör en robust stomme med ett kraftigt pvc-plastöverdrag som enkelt kan rullas upp och sättas fast.
enkla installationer och robust design
- lätt att montera
- fyra stadiga metallhyllor
- färg: transparent
kompakta men rymliga dimensioner
- höjd: 128 cm
- bredd: 69 cm
- djup: 48 cm
specifikationer
- färg: transparent
- material: plastik
- lätt att montera
- fyra stadiga metallhyllor
- färg: transparent
kompakta men rymliga dimensioner
- höjd: 128 cm
- bredd: 69 cm
- djup: 48 cm
specifikationer
- färg: transparent
- material: plastik
Recensioner
Martina Verifierad köpare
för 5 år sedanLätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-200 |
| Höjd | 128 cm |
| Färg | Transparent |
| Produkttyp | Drivhus |
| Längd | 48 cm |
| Vikt | 4 kg |
| Storlek | 128 x 69 x 48 cm |
| Längd | 690 mm |
| Material | Plast |
| Bredd | 490 mm |
| Bredd | 69 cm |
| EAN-nr | 5705858054322 |


