Odlingstunnel HORTUS till RabattLängd: 400 cm
165 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Rabatt
Längd: 400 cm
165 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Odlingstunnel till köksrabatten. Odlingstunneln används bl.a. till att förgrodda plantor samt förhindra insektsangrepp. Passar bra till odling köksträdgården.
Varumärke
HortusBeskrivning
Odlingstunnel till köksrabatten. Odlingstunneln används bl.a. till att förgrodda plantor samt förhindra insektsangrepp. Passar bra till odling köksträdgården.
information
- storlek: h 45 x b 400 x d 45 cm
- material: fiberduk och stålbågar
- fiberduk: non-woven 60 g
- färg: vit
specifikationer
- färg: vit
- material: plastik
- produkthöjd cm: 45 cm
- produktbredd cm: 45 cm
- produktdjup cm: 250 cm
- storlek: h 45 x b 400 x d 45 cm
- material: fiberduk och stålbågar
- fiberduk: non-woven 60 g
- färg: vit
specifikationer
- färg: vit
- material: plastik
- produkthöjd cm: 45 cm
- produktbredd cm: 45 cm
- produktdjup cm: 250 cm
Recensioner
Mats LVerifierad köpare
för 5 år sedanDom var enkla att sätta upp och fungerar utmärkt.
Thom QVerifierad köpare
för 6 år sedanBra kvalitet för pengarna.
Britt S WVerifierad köpare
för 6 år sedanVi är nöjda med våra tunnlar!
+ Efter mycket letanda så hittade vi en tunnel som passade vårt behov
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-932 |
| Höjd | 45 cm |
| Färg | Vit |
| Längd | 250 cm |
| Vikt | 0,89 kg |
| Storlek | 400 cm |
| Material | Fiberduk |
| Bredd | 45 cm |
| EAN-nr | 5705858061276 |

