Halvpallskrage Jabo Odla 800x600 mmObehandlad
649 kr
399 krSpara 39 %Kampanj33 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Odla 800x600 mm
Obehandlad
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En dekorativ och praktisk halvpallskrage för att plantera kryddor eller andra favoritväxter i. Pallkragen är enkel att montera och kräver inga verktyg.
Varumärke
JaboBeskrivning
En dekorativ och praktisk halvpallskrage för att plantera kryddor eller andra favoritväxter i. Pallkragen är enkel att montera och kräver inga verktyg.
Halvpallskragen är 1 mm tjock och då det är av obehandlad stål får den med tiden en vacker rostfärgad patina.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10058 |
| Höjd | 200 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Pallkrage |
| Bredd | 600 mm |
| Längd | 800 mm |
| Serie | Odla |
| EAN-nr | 7393290100585 |

