Fågelskrämma Home it Uggla med Roterande Huvud för Trädgård & Utemiljö
129 kr
89 krSpara 31 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Uggla med Roterande Huvud för Trädgård & Utemiljö
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Fågelskrämma som skyddar din trädgård och dina växter mot skadedjur. Huvudet gungar/roterar i vinden för att verka mer realistisk.
Varumärke
Home itBeskrivning
Fågelskrämma som skyddar din trädgård och dina växter mot skadedjur. Huvudet gungar/roterar i vinden för att verka mer realistisk.
Övrigt
- Mått: 16 x 15 x 38,5 cm
- Vikt: 420 g
- Med 360° roterande huvud
Fördelar: Fågelskrämma Home it Uggla med Roterande Huvud för Trädgård & Utemiljö
- Skyddar trädgård och växter mot skadedjur
- Huvudet roterar för att verka mer realistisk
- Lätt att placera med sina kompakta mått
- Mått: 16 x 15 x 38,5 cm
- Vikt: 420 g
- Med 360° roterande huvud
Fördelar: Fågelskrämma Home it Uggla med Roterande Huvud för Trädgård & Utemiljö
- Skyddar trädgård och växter mot skadedjur
- Huvudet roterar för att verka mer realistisk
- Lätt att placera med sina kompakta mått
Recensioner
Tomas CVerifierad köpare
för 3 veckor sedanBra och prisvärd
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 91970 |
| Höjd | 38,5 cm |
| Typ | Fågelskrämma |
| Vikt | 0,42 kg |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 15 cm |
| EAN-nr | 5708614919705 |
