
Flugspray WeibullsStoppa Flugor 500 ml
129 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Utvecklad för bekämpning av flugor och andra flygande insekter. Du sprayar där du oftast ser att flugorna sitter och snart kommer flugorna dö av i snabb takt. Sprayen är helt uppbyggd av naturliga ingredienser som rapsolja och naturligt pyretrum.
Hur man använder produkten:
Skaka flaskan ordentligt före användning. Spraya mot ytan där flugorna oftast sitter. Lampor, tak, fönster, väggar är ofta vanliga platser.
Skaka flaskan ordentligt före användning. Spraya mot ytan där flugorna oftast sitter. Lampor, tak, fönster, väggar är ofta vanliga platser.
Egenskaper
| Varumärke | Weibulls |
|---|---|
| Art.Nr. | 3000024805 |
| Höjd | 24 cm |
| Produkttyp | Flugspray |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4268 |
| Längd | 6,5 cm |
| Bredd | 6,5 cm |
| EAN-nr | 7310910042681 |
