


Myrmedel Protect HomeMyrr D 250 g
119 kr 135 kr
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Myrr D 250 g
119 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Håller myrorna borta. Välkänd och beprövad Myrr som ger en långtidsverkande effekt och hindrar myrorna att ta sig in.
Egenskaper
| Varumärke | Protect Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 3000001440 |
| Produkttyp | Myrmedel |
| Vikt | 0,29 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 700171206 |
| Höjd | 160 mm |
| Längd | 65 mm |
| Bredd | 65 mm |
| EAN-nr | 3664715001270 |
