
Handspruta TergentVermiNIX Bulb Duster
Rek. pris 229 kr
!
189 kr 219 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

VermiNIX Bulb Duster
189 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handspruta för enkel spridning av VermiNIX, MyrNIX eller annat pulver i springor och på andra svåråtkomliga platser.
Egenskaper
| Varumärke | Tergent |
|---|---|
| Art.Nr. | 3000016002 |
| Produkttyp | Bekämpning skadeinsekter |
| Vikt | 0,3 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | TAB129 |
| Serie | NIX |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 350 mm |
| Volym | 0,00175 l |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7331908000841 |
