Insektsbekämpning Neudorff Myr Effekt Metall Dosor för Myrsamhällen
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Myr Effekt Metall Dosor för Myrsamhällen
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Myr Effekt metall dosor från Neudorff lockar till sig arbetsmyror och därmed bekämpas hela myrsamhällen effektivt. Används med fördel inomhus, på balkonger samt terrasser.
Varumärke
NeudorffBeskrivning
Myr Effekt metall dosor från Neudorff lockar till sig arbetsmyror och därmed bekämpas hela myrsamhällen effektivt. Används med fördel inomhus, på balkonger samt terrasser.
Arbetsmyrorna dricker av betet och tar det med sig till boet där hela kolonin matas och utplånas. Tack vare en fördröjd effekt, kan varje myra gå flera gånger mellan dosan och myrsamhället. Innehåller 2 dosor.
Recensioner
Jonas PVerifierad köpare
för 1 månad sedanVerkar ju faktiskt fungera i jämförelse med liknande produkter.
+ Verkar ju faktiskt fungera i jämförelse med liknande produkter
Egenskaper
| Varumärke | Neudorff |
| Art.Nr. | 31647 |
| Färg | Gul |
| Produkttyp | Myrbekämpning |
| Vikt | 0,07 kg |
| Höjd | 190 mm |
| Längd | 24 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Neudorff myror |
| Volym | 0,46 l |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 4005240169902 |
