








Myggfångare Tristar80 kvm
499 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
TRISTAR IV-3720 gör så du inte längre behöver lida av myggor och andra små insekter! Använd istället denna lilla insektsdödare som når upp till 80 m². Ljuset lurar insekterna in i ett elektriskt laddat galler och dödar dem. Med en lätt tömd bricka.
Specifikationer
- Ström: 20 W
- Räckvidd upp till: 80m²
- Dimension: 38,5 x 9,9 x 32 cm
- Vikt: 1,9 kg
- Användning: Inomhus
- 230 V
- Ström: 20 W
- Räckvidd upp till: 80m²
- Dimension: 38,5 x 9,9 x 32 cm
- Vikt: 1,9 kg
- Användning: Inomhus
- 230 V
Egenskaper
| Varumärke | Tristar |
|---|---|
| Art.Nr. | IV-3720 |
| Färg | Silver |
| Produkttyp | Myggfångare |
| Montering | Nej |
| Garanti | 2 år |
| Djup | 104 mm |
| Höjd | 406 mm |
| Bredd | 324 mm |
| EAN-nr | 8713016043658 |
