


Växtbelysning GreenlineStativ 60 cm
Nyhet
329 kr 409 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Stativ 60 cm
329 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Energisnål växtbelysning, perfekt för förodling samt odling under de månader då extra belysning behövs.
Praktisk timer gör att belysningen sköter sig själv, 9, 12 eller 15 timmar belysning per dygn. Stativ som ger plats för odlingsbrätten upp till 60 cm, samt dubbel kedja för enkel reglering av belysningens höjd.
Produktmått: (W x D x H): 60x50x27cm
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
|---|---|
| Art.Nr. | 78030 |
| Produkttyp | Odling |
| Utförande | Odla snabbt & enkelt på liten yta |
| Användningsområde | DIY |
| Garanti | 2 år |
| Material | Stål/Aluminium |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 610 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Vikt | 0,65 kg |
| EAN-nr | 7350007338914 |

