Anslutningskontakt Grimsholm till Laddstation 50-pack
249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

till Laddstation 50-pack
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Anslutningskontakt för slingkabel till laddstation. Passar till flertalet modeller av märket Robomow.
Varumärke
GrimsholmBeskrivning
Anslutningskontakt för slingkabel till laddstation. Passar till flertalet modeller av märket Robomow.
Kopplingen kan användas till kablar med följande specifikation:
Ledare storlek: 0,8-1,5 mm2
Max diameter inkl isolering: 3,5 mm
Ledare storlek: 0,8-1,5 mm2
Max diameter inkl isolering: 3,5 mm
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
| Art.Nr. | 1000816501 |
| Djup | 7 cm |
| Längd | 5 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 195 |
| Typ | Anslutningskontakt |
| Vikt | 0,1854 kg |
| Bredd | 11,5 cm |
| Garanti | 3 år |
| EAN-nr | 7350076761958 |
