Begränsningsslinga STIHL 150 M
1 090 kr
980 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Begränsningsslinga från STIHL som bestämmer inom vilket område STIHLs iMow robotgräsklippare ska klippa. Slingan är 150 m lång på rullen och har en grovlek på ø 2,3 mm.
Varumärke
StihlBeskrivning
Begränsningsslinga från STIHL som bestämmer inom vilket område STIHLs iMow robotgräsklippare ska klippa. Slingan är 150 m lång på rullen och har en grovlek på ø 2,3 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Stihl |
| Art.Nr. | 2000000232 |
| Höjd | 202 mm |
| Längd | 202 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 00004008633 |
| Produkttyp | Tillbehör robotgräsklippare |
| Vikt | 2,974 kg |
| Bredd | 202 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661340897 |
