Garage AL-KO Robolinho
Rek. pris 1 695 kr
1 210 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Robolinho
1 210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Garage AL-KO Robolinho är ett robotgarage i UV-beständig plast för att skydda din robot och ge den en längre livslängd. Den har snygg design och tak med fällfunktion för att komma åt displayen när roboten står på laddning.
Varumärke
AL-KOBeskrivning
Garage AL-KO Robolinho är ett robotgarage i UV-beständig plast för att skydda din robot och ge den en längre livslängd. Den har snygg design och tak med fällfunktion för att komma åt displayen när roboten står på laddning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | AL-KO |
| Art.Nr. | 119990 |
| Höjd | 390 mm |
| Längd | 600 mm |
| Produkttyp | Hus till robotgräsklippare |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 570 mm |
| EAN-nr | 4003718356267 |


