Plug-in Modul Husqvarna EPOS® till NERA 320, 430X, 450X
5 290 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

EPOS® till NERA 320, 430X, 450X
5 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Njut av flexibiliteten med en Automower®-installation utan begränsningskablar och utan risk för kabelbrott. Med tillbehöret EPOS® Plug-in får du större frihet tack vare helt anpassningsbart underhåll av gräsmattan genom exakta virtuella gränser via Automower® Connect-appen.
Varumärke
HusqvarnaBeskrivning
Njut av flexibiliteten med en Automower®-installation utan begränsningskablar och utan risk för kabelbrott. Med tillbehöret EPOS® Plug-in får du större frihet tack vare helt anpassningsbart underhåll av gräsmattan genom exakta virtuella gränser via Automower® Connect-appen.
Detta gör det enkelt att skapa tillfälliga avgränsade zoner eller arbetsområden med personliga inställningar.
Kompatibel med Robotgräsklippare:
- Automower® 320 NERA
- Automower® 430X NERA
- Automower® 450X NERA
Om Husqvarna:
Med över 325 års erfarenhet i bagaget kan Husqvarna leverera skogs- och trädgårdsprodukter för både professionella användare och hobbyanvändare. Hög prestanda, säkerhet och användarvänlighet kombineras så arbetet kan göras effektivt. I sortimentet finns allt från motorsågar till robotgräsklippare och mycket annat.
Kompatibel med Robotgräsklippare:
- Automower® 320 NERA
- Automower® 430X NERA
- Automower® 450X NERA
Om Husqvarna:
Med över 325 års erfarenhet i bagaget kan Husqvarna leverera skogs- och trädgårdsprodukter för både professionella användare och hobbyanvändare. Hög prestanda, säkerhet och användarvänlighet kombineras så arbetet kan göras effektivt. I sortimentet finns allt från motorsågar till robotgräsklippare och mycket annat.
Egenskaper
| Varumärke | Husqvarna |
| Art.Nr. | 1000854738 |
| Typ | Plug-in Modul |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9707597-01 |
| Serie | EPOS® |
| Garanti | 2 år |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 230 mm |
| Vikt | 375 kg |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 7333377615120 |

