Reparationskit Grimsholm 5 m
129 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Reparationskitet när signalkabeln blivit avgrävd eller behöver repareras av andra skäl. Innehåller Grimsholms förtennade Premium-kabel såväl som kopplingar och kabelspik som behövs vid reparationen.
Varumärke
GrimsholmBeskrivning
Reparationskitet när signalkabeln blivit avgrävd eller behöver repareras av andra skäl. Innehåller Grimsholms förtennade Premium-kabel såväl som kopplingar och kabelspik som behövs vid reparationen.
Paketets innehåll
- 5 m signalkabel Premium
- 15 st kabelspik
- 3 st skarvkopplingar
- 3 st anslutningskontakter till laddstation
- 5 m signalkabel Premium
- 15 st kabelspik
- 3 st skarvkopplingar
- 3 st anslutningskontakter till laddstation
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
| Art.Nr. | 1000000057 |
| Djup | 3,5 cm |
| Längd | 19,3 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 305 |
| Typ | Reparationskit |
| Vikt | 0,171 kg |
| Bredd | 14 cm |
| Garanti | 10 år |
| EAN-nr | 7350076763051 |
