Reparationskit Grimsholm 50 m
337 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

50 m
337 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detta reparationskit med Grimsholms högkvalitativa förtennade Premium-kabel lämpar sig för mindre omläggningar av slinga eller reparation av befintlig slinga.
Varumärke
GrimsholmBeskrivning
Detta reparationskit med Grimsholms högkvalitativa förtennade Premium-kabel lämpar sig för mindre omläggningar av slinga eller reparation av befintlig slinga.
Paketets innehåll:
- 50 m signalkabel Premium
- 100 st kabelspik
- 4 st skarvkopplingar
- 4 st anslutningskontakter till laddstation
- 50 m signalkabel Premium
- 100 st kabelspik
- 4 st skarvkopplingar
- 4 st anslutningskontakter till laddstation
Recensioner
Sören KVerifierad köpare
för 4 dagar sedanPassade perfekt för att göra en liten äng med vilda blommor som gullvivan blåklocka med mera
+ Bra och billigt
Egenskaper
| Varumärke | Grimsholm |
| Art.Nr. | 1000000058 |
| Typ | Reparationskit |
| Bredd | 45 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 310 |
| Garanti | 10 år |
| Längd | 29,5 cm |
| Djup | 12,8 cm |
| Vikt | 1,6935 kg |
| EAN-nr | 7350076763105 |
