Tak Lyfco Till Robotgräsklippare
1 619 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Taket används för att skydda laddstationen och roboten mot regn och smuts.
Laddstationen är dock regnsäker så ett speciellt skydd behövs egentligen inte. Däremot är det såklart alltid bra om roboten har skydd för regn när den står oanvänd, då det förlänger livstiden på både robotgräsklippare och laddstation.
Storlek (LBH) 100 x 70 x 40 cm.
Passar till många modeller robotgräsklippare (de som får plats i ovanstående måttangivelser), t.ex. Husqvarna, Gardena, Robomow m.fl.
Storlek (LBH) 100 x 70 x 40 cm.
Passar till många modeller robotgräsklippare (de som får plats i ovanstående måttangivelser), t.ex. Husqvarna, Gardena, Robomow m.fl.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lyfco |
| Art.Nr. | 105-1-4 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 400 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Produkttyp | Tak till robotgräsklippare |
| Vikt | 7,5 kg |
| Bredd | 700 mm |
| EAN-nr | 7333421006799 |



