Väderskydd Robotgräsklippare MEFA Caeli 800
899 kr
30 dagars prisgaranti

Caeli 800
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MEFABeskrivning
Väldesignat, husformat väderskydd för robotgräsklippare i robust konstruktion.
Egenskaper
| Varumärke | MEFA |
| Art.Nr. | 800 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 480 mm |
| Längd | 656 mm |
| Material | Galvaniserat stål |
| Produkttyp | Hus till robotgräsklippare |
| Vikt | 7,9 kg |
| Bredd | 800 mm |
| Garanti | 2 år |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 5701867032498 |



