Väggfäste Gardena för Sileno / Sileno City / Sileno Life
Rek. pris 699 kr
593 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggfäste som passar Gardena Sileno City modellerna. Använd Gardena väggfäste för säker och platsbesparande vinterförvaring av din robotgräsklippare. Väggfästet har plats för både robotgräsklipparen och dess laddstation så att allt kan förvaras tryggt och säkert på en plats.
Varumärke
GardenaBeskrivning
Väggfäste som passar Gardena Sileno City modellerna. Använd Gardena väggfäste för säker och platsbesparande vinterförvaring av din robotgräsklippare. Väggfästet har plats för både robotgräsklipparen och dess laddstation så att allt kan förvaras tryggt och säkert på en plats.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gardena |
| Art.Nr. | 970502701 |
| Höjd | 415 mm |
| Längd | 220 mm |
| Produkttyp | Väggfäste |
| Vikt | 1,27 kg |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 4078500054782 |



