Slåtterbalk - 270cc
21 619 kr
30 dagars prisgaranti

Slåtterbalk - 270cc
21 619 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Varumärke
WerkraftBeskrivning
Kraftfull slåtterbalk av hög kvalité som tål många arbetstimmar. Arbetsbredden är på hela 1530 mm!
Slåtterbalken är även utrustad med differentialspärr för lättare manövrering.
Egenskaper
- Motor: 270cc, 9 HK
- Däckstorlek: 4.00-8
- Växellåda: 4 fram, 3 bak
- Hastighet fram: 1.11-2.59-4.45-11.24 km/h
- Hastighet bak:1.11-2.59-4.45 km/h
- Vikt: 117 kg
- Arbetsbredd: 1530 mm
- Garanti: 2 år
Egenskaper
- Motor: 270cc, 9 HK
- Däckstorlek: 4.00-8
- Växellåda: 4 fram, 3 bak
- Hastighet fram: 1.11-2.59-4.45-11.24 km/h
- Hastighet bak:1.11-2.59-4.45 km/h
- Vikt: 117 kg
- Arbetsbredd: 1530 mm
- Garanti: 2 år
Egenskaper
| Varumärke | Werkraft |
| Art.Nr. | HF57553 |
| Typ | Slåtterbalk |
| Garanti | 2 år |
| Färg | Gul/Svart |
| Klippbredd | 153 cm |
| Cylindervolym | 270 cc |
| Arbetsbredd | 153 cm |
| Vikt | 117 kg |
| Motor | 9 hk |

