Kedja Bosch Power Tools till UCP 18V 200 mm
235 kr
189 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

till UCP 18V 200 mm
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kedja Bosch Power Tools är en reservsågkedjan (1,1 mm) som levererar utmärkt kvalitet och prestanda. Dess förkromning i hög kvalitet ökar livslängden och prestandan genom att hålla den slipad. Upplev minimala vibrationer i verktygshandtaget och reducerad risk för kickback tack vare kedjans låga profil. Den är särskilt utformad för effektiv smörjning vid varje sågning vilket säkerställer problemfri användning och smidiga kapningar genom alla typer av trä.
Varumärke
Bosch Power ToolsBeskrivning
Kedja Bosch Power Tools är en reservsågkedjan (1,1 mm) som levererar utmärkt kvalitet och prestanda. Dess förkromning i hög kvalitet ökar livslängden och prestandan genom att hålla den slipad. Upplev minimala vibrationer i verktygshandtaget och reducerad risk för kickback tack vare kedjans låga profil. Den är särskilt utformad för effektiv smörjning vid varje sågning vilket säkerställer problemfri användning och smidiga kapningar genom alla typer av trä.
Egenskaper
- Kedja: Oregon
- Länkavstånd: 3/8"-avstånd länk-till-länk
- Kedja: Oregon
- Länkavstånd: 3/8"-avstånd länk-till-länk
Egenskaper
| Varumärke | Bosch Power Tools |
| Art.Nr. | F016800489 |
| Produkttyp | Extratillbehör Kjedjesåg |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 215 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | F016800489 |
| Serie | Bosch - Gör-det-själv och trädgård |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 135 mm |
| EAN-nr | 3165140883184 |
