
Slät drivrem MetalcraftTill Snöslunga82,5 cm
319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Längd

Till Snöslunga
82,5 cm 319 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Drivrem från Metalcraft. Slät drivrem (kilrem) till snöslunga.
Passar Metalcraft SL-serien 11-15hk, och många andra snöslungor. Beteckning 3LXP825.
Yttermått: ca 825 mm
Bredd: ca 10 mm
Yttermått: ca 825 mm
Bredd: ca 10 mm
Egenskaper
| Varumärke | Metalcraft |
|---|---|
| Art.Nr. | 100-7-31 |
| Färg | Svart |
| Typ | Drivrem |
| Längd | 82,5 cm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 10 mm |
| EAN-nr | 7333421000438 |

