Grus- och Ogräsräfsa Husqvarna till PR/PF/422/P524
23 900 kr
21 990 krSänkt pris!Spara 1 910 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Grus- och ogräsräfsa från Husqvarna är en stabil och pålitlig räfsa som man använder tillsamamns med Grus- och ogräsharven för att jämna till upparbetade ytor och samla upp ogräs. Elektrisk höj- och sänkbar gör räfsan till ett ergonomiskt och lättanvänt redskap.
Varumärke
HusqvarnaBeskrivning
Grus- och ogräsräfsa från Husqvarna är en stabil och pålitlig räfsa som man använder tillsamamns med Grus- och ogräsharven för att jämna till upparbetade ytor och samla upp ogräs. Elektrisk höj- och sänkbar gör räfsan till ett ergonomiskt och lättanvänt redskap.
Egenskaper
| Varumärke | Husqvarna |
| Art.Nr. | 1000301907 |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 35 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5879325-01 |
| Typ | Tillbehör Åkbara gräsklippare |
| Vikt | 18 kg |
| Bredd | 125 cm |
| Arbetsbredd | 125 cm |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 7393089276019 |
