
Balkongbord Hillerstorp Räckö80x50 cm
1 595 kr
1 355 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
50 cm

Räckö
80x50 cm
1 355 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa en trendig och inbjudande plats på balkongen eller i uterummet där stil möter funktion. Bordets smidiga konstruktion och stilrena design förenar hållbarhet med tidlös estetik, perfekt för att spara plats samtidigt som en ren och luftig känsla skapas.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Skapa en trendig och inbjudande plats på balkongen eller i uterummet där stil möter funktion. Bordets smidiga konstruktion och stilrena design förenar hållbarhet med tidlös estetik, perfekt för att spara plats samtidigt som en ren och luftig känsla skapas.
Den robusta stålramen med pulverlackad finish ger både slitstyrka och en modern touch, medan den vackra teakskivan tillför värme, karaktär och naturlig hållbarhet. Tack vare den smarta funktionen kan bordet enkelt fällas ihop när det inte används, vilket gör det idealiskt för mindre ytor. Tillverkad i stål och teak av högsta kvalité.
Days
Kom igång med utomhuslivet med DAYS! Kollektionen gör det lätt att njuta under sommarhimlen. Här hittas smarta möbler med både funktion och formgivning som passar där utrymmet ibland är litet men upplevelsen alltid ska vara stor. På balkongen i stan, lilla altanen på landet eller nere på bryggan.
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Färg: Svart
- Materialdetalj: Teak
- Serie: Räckö
- Antal i förpackning: 1
- Montering krävs: Ja
- Material: Stål
- Hopfällbar: Nej
Days
Kom igång med utomhuslivet med DAYS! Kollektionen gör det lätt att njuta under sommarhimlen. Här hittas smarta möbler med både funktion och formgivning som passar där utrymmet ibland är litet men upplevelsen alltid ska vara stor. På balkongen i stan, lilla altanen på landet eller nere på bryggan.
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Färg: Svart
- Materialdetalj: Teak
- Serie: Räckö
- Antal i förpackning: 1
- Montering krävs: Ja
- Material: Stål
- Hopfällbar: Nej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4118680004 |
| Djup | 50 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Typ | Balkongbord |
| Kollektion | Days |
| Höjd | 45 cm |
| Serie | Räckö |
| Färg | Svart |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319071868048 |

