
Serveringsvagn Hillerstorp Oas
FRI FRAKT
8 299 kr
7 049 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Oas
7 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Oas serveringsvagn från Hillerstorp är tillverkad av vitlackat stål och norrländskt FCS-märkt kärnfuru. Oas är formgiven av möbeldesignern Sebastian Hedengrahn.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Oas serveringsvagn från Hillerstorp är tillverkad av vitlackat stål och norrländskt FCS-märkt kärnfuru. Oas är formgiven av möbeldesignern Sebastian Hedengrahn.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 6252044 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Brun |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 860 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Oas |
| Typ | Vagn |
| Bredd | 590 mm |
| EAN-nr | 7319076252446 |








